Коптильня побутова холодного копчення "Дим Димич"

4 200 ₴
- В наявності
+380 (95) 012-01-36
Антон
- +380 (68) 752-93-65Антон
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коптильня Дим Димич 02Б — найбільша модель Челябінського заводу. Ємність для копчення має об'єм 50 літрів. Також до комплекту входять димогенератор і компресор, за допомогою яких дим через гофровану трубку подаватиметься в коптильну камеру. Оброблення продуктів відбувається димом із температурою від 19 до 40 градусів. Корпус коптильні виготовлений повністю з неіржавкої сталі.
Приблизно час копчення:
- м'ясо — 5-15 год
- риба — 3-12 год
- ковбаса — 5-10 год
- сало — 5-15 год
Комплект постачання:
- димогенератор у зборі — 1 шт.
- компресор — 1 шт.
- силіконова трубка для подавання повітря — 1 шт.
- гофрована трубка для відведення диму — 1 шт.
- місткість для копчення — 310 х 310 х 580 мм
- посібник з експлуатації — 1 шт.
- пакувальна коробка — 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Холодне |
| Разове завантаження коптильні | 42278 (кг) |
| Форма | Прямокутна |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина коптильні | 300 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Висота коптильні | 600 мм |
| Вага | 7 кг |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Напруга | 220 В |
| Таймер | Так |
| Безпечне автовідключення | Так |
- Ціна: 4 200 ₴


