Обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS-12 12 л

1 140 ₴
- В наявності
- Код: GHS-12
+380 (95) 012-01-36
Антон
- +380 (68) 752-93-65Антон
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис Обприскувач акумуляторний 12 л Grunhelm GHS-12
Обприскувач акумуляторний Grunhelm GHS-12 — апарат поєднує в собі всі найкращі характеристики! Тепер обробляти сад, город стане набагато простіше та зручніше. П'ять різних насадок гарантують зручний та рівномірний розподіл рідких добрив і хімікатів, що максимально забезпечить захист.
До комплекту входить зарядний пристрій, розпилювальна трубка та 5 змінних соплів і кліпса для кріплення розпилювальної трубки до корпусу бака.
Особливості:
- Автоматичний насос
- Телескопічна розпилювальна трубка з неіржавкої сталі
- Регулятор обертів двигуна
- Вольтметр для контролю рівня заряду акумулятора
- 5 змінних насадок для розпилення
- Зарядний пристрій
- Регулятор обертів двигуна
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Дальність/радіус обприскування | 4 м |
| Об'єм бака | 12 л |
| Довжина розпилювальної трубки | 80 см |
| Загальна вага | 3 кг |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
- Ціна: 1 140 ₴




