Раскладушка НАТО, туристическая раскладушка с матрасом Forest Lux + чехол
Топ продаж

2 999 ₴
- В наличии
- Код: RA5520
+380 (95) 012-01-36
Антон
- +380 (68) 752-93-65Антон
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Металева розкладачка Ranger Forest Lux витримає велику дорослу людину, в складеному вигляді практично не займає місця.
М'який наповнювач ліжка, заміняю матрас і більше не має потреби додатково класти для пом'якшення. В підголівнику розташована подушка.
Душе швидко та легко розкладається, сам процес займе не більше 5 секунд. Шість ніжок конструкції роблять розкладачку дуже стійкою, аби ніжки не роз’їжджалися додатково між собою стягуються ременем. Комплектується чохлом.
– рама: сталь;
– тканина: Оксфорд 600D;
– колір: тканина – графіт, каркас – чорний;
– розмір в розкладеному вигляді: 36-41х191х68см (ВхДхШ);
– розмір в складеному вигляді: 106х21х27 см (ВхГхШ);
– розмір спального місця: 36-41х191х68 см (ВхДхШ);
– вага: 6 кг;
– навантаження: 120 кг.
М'який наповнювач ліжка, заміняю матрас і більше не має потреби додатково класти для пом'якшення. В підголівнику розташована подушка.
Душе швидко та легко розкладається, сам процес займе не більше 5 секунд. Шість ніжок конструкції роблять розкладачку дуже стійкою, аби ніжки не роз’їжджалися додатково між собою стягуються ременем. Комплектується чохлом.
– рама: сталь;
– тканина: Оксфорд 600D;
– колір: тканина – графіт, каркас – чорний;
– розмір в розкладеному вигляді: 36-41х191х68см (ВхДхШ);
– розмір в складеному вигляді: 106х21х27 см (ВхГхШ);
– розмір спального місця: 36-41х191х68 см (ВхДхШ);
– вага: 6 кг;
– навантаження: 120 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Ranger |
| Страна производитель | Украина |
| Материал каркаса раскладушки | Стальная труба |
| Основание спального места раскладушки | Оксфорд 600D |
| Покрытие трубы каркаса | Без покрытия |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры в разложенном виде | |
| Длина | 191 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Высота | 41 мм |
| Вес | 6 кг |
| Комплектация | |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Съемный козырек от солнца | Нет |
| Подушка для отдыха | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал ткани | полиэстер, сталь |
| Характеристики | раскладушка |
| Нагрузка | 120 кг |
- Цена: 2 999 ₴








